Mała pomoc dla wyobraźni

Mała pomoc dla wyobraźni

Największą mocą książki jest to, co wiele osób w dzisiejszych czasach podnosi jako zarzut wobec niej – książka oddziałuje na naszą wyobraźnię i tylko na nią. To poprzez wyobraźnię budujemy wspaniałe światy i żywi stają się bohaterowie. Czasami warto jest mimo wszystko nakierować odbiorcę na właściwe tory poprzez umieszczenie w książce ilustracji. Ich wykonaniem powinien zająć się profesjonalny artysta.

Ilustracje

Ilustracja ma naprawdę bardzo ważną funkcję i wcale nie ma za zadanie ograniczać czytelnika. Ilustracje do książek na zamówienie są sposobem pisarza na z jednej strony, zaoferowanie wizualnego aspektu dla wyrażanego tylko słowami punktu widzenia, a z drugiej strony, na dopowiedzenie tego, co w słowach nie znalazło swojego wyrazu. Pisarz czasami zmuszony jest do ograniczenia swoich zapędów, by czytelnik był w stanie przebrnąć przez książkę za jednego życia. Skorzystanie z pomocy artysty malarza jest w stanie znacznie ubogacić książkę w sposób, który dla samego pisarza nie jest osiągalny.

Gdzie zamówić ilustracje do książki?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Anny Marii Rusinek, uznanej artystki w Polsce i na świecie. Jej oferta znajduje się pod adresem malarstworusinek.pl

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *