Odwiedź Szczyrk i zobacz, jak się zmienia

Odwiedź Szczyrk i zobacz, jak się zmienia

Osoby, którym proponuje się urlop zimowy w polskich górach, często podchodzą do tego rodzaju opcji dość sceptycznie. Nie wynika to przy tym z braku uznania dla piękna szczytów i niezapomnianych widoków, jakie się z nich rozciągają.

Przez lata polskie góry zapracowały sobie na wizerunek urokliwych i nieco dzikich, nieprzystępnych dla miłośników sportów zimowych. Kojarzyły się z wyciągami, które nieustannie się psują i trasami narciarskimi, którymi zjeżdżać mogą jedynie najodważniejsi narciarze.

Dziś kolejne pasma zrywają z tym wizerunkiem. Jeśli chcemy wiedzieć, jak daleko posunęły się zmiany, szczególnie dobrym pomysłem może okazać się wynajem apartamentów w Szczyrku. Szczyrk to niewielkie miasto położone w województwie śląskim nieopodal Bielska Białej. Jego mieszkańcy już dawno zrozumieli, że o turystów należy aktywnie zabiegać i nie tylko robią to, ale również mogą pochwalić się tym, że podejmowane przez nich wysiłki przynoszą coraz lepsze efekty. Najlepiej widać to na przykładzie infrastruktury sportowej. Ta jest coraz nowocześniejsza spełniając bardzo wysokie standardy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *