Na czym polega mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja jest zabiegiem kosmetycznym, polegającym na oczyszczaniu skóry, poprawianiu jej stanu, poprzez ścieranie zewnętrznych warstw naskórka. Dzięki temu spod martwego naskórka wychodzi skóra nowsza, ładniejsza, bardziej świeża i promienna.

Szczegóły zabiegu

Zabieg ten jest w stanie pomóc w naprawdę wielu problemach – na przykład można dzięki niemu spłycić zmarszczki, albo blizny, zlikwidować przebarwienia po trądziku, albo po prostu sprawić, że szara skóra stanie się bardziej promienna, ładna, gładka.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem mechanicznym, który powinien być przeprowadzany pod ścisłym nadzorem specjalisty – dlatego należy umówić się na niego w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Takim jak na przykład Laser Skin Care, gdzie można umówić się i na szereg innych zabiegów, jak fotoodmładzanie, mezoterapia igłowa, depilacja laserem czy karboksyterapia. Warto samodzielnie zapoznać się z ofertą na Laserskincare.pl. Na stronie firmy znajduje się również cennik wszystkich usług oraz informacje o kontakcie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *